|  |  | 

Eleganckie designerskie muchy Hobby

Odżywka do rzęs

Odżywka do rzęs
1 vote, 3.00 avg. rating (65% score)

Odzywka do rzes (1)Każda kobieta marzy o tym, aby jedynie spojrzeniem uwodzić mężczyzn oraz o tym aby jej spojrzenie hipnotyzowało otoczenie. Jak tego dokonać? Jak zrobić, aby nasze spojrzenia były uwodzicielskie?
Trzeba zadbać o oczy i skórę wokół nich.
Niestety bardzo często w codziennej pielęgnacji zapominamy, albo zaniedbujemy okolice oczu. A wystarczy jedynie poświęcić tej części twarzy kilka minut dziennie, aby nasze spojrzenie nabrało blasku, a my samy zaczniemy wyglądać młodziej.
Najważniejsze jest dobre oczyszczanie i demakijaż okolicy oczu. Codziennie wieczorem musimy to zrobić bardzo starannie. Zmywamy oczy do momentu, aż płatek kosmetyczny będzie czysty. Następnie nakładamy dobry krem pod oczy i delikatnie go wklepujemy.
Pamiętajmy też, żeby zadbać o rzęsy. Dobra odżywka do rzęs powinna znaleźć się w łazience każdej, dbającej o siebie kobiety.
Raz lub w dwa razy w tygodniu stosujmy płatki nawilżające pod oczy albo poszukajmy babcinych sposobów na piękne spojrzenie, np. okład ze świeżego ogórka.

Inne wpisy:

odzywka-do-rzes

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Fotografia ślubna Kielce

    Fotografia ślubna Kielce

    Idealny fotograf ślubny Ślub, dla większości z nas, jest jednym z najwspanialszych i najpiękniejszych dni w naszym życiu. To w tym wyjątkowym dniu, przed wszystkimi naszymi bliskimi, wyznajmy naszej ukochanej osobie miłość oraz przysięgamy jej wierność oraz uczciwość małżeńską. Powinniśmy zadbać o to, aby po tak pięknym i wyjątkowym dniu została nam wspaniała pamiątka w

  • Fotografia ślubna Kraków

    Fotografia ślubna Kraków

    Piękne zdjęcia ślubna Ślub jest jednym z najpiękniejszych dni w naszym życiu. To właśnie w tym wyjątkowym dniu stajemy przed drugą osobą i przed całą naszą rodziną, wyznajemy jej miłość i przysięgamy wierność i uczciwość małżeńską. Tak podniosła chwila wymaga pięknego udokumentowania w postaci idealnych zdjęć. Droga do idealnych zdjęć nie jest niestety łatwa. Warto