|  | 

Rozrywka

Eventy prozdrowotne

Eventy prozdrowotne
1 vote, 4.00 avg. rating (74% score)

Eventy prozdrowotne (2)Choroby są rzeczą, której stara się unikać każdy człowiek, z większym bądź mniejszym skutkiem. Czy jest ważne to czy chorujemy? Dla nas może nie, ale prawdę mówiąc co innego powie nasz pracodawca, któremu nie będzie na rękę nasza nieobecność.
Problemy mogą pojawić się także, jeśli choroba na którą chorujemy okażę się trudna do zdiagnozowania i wyleczenia.
Czy należy się wtedy załamywać? Moim zdaniem nie, gdyż z każdej sytuacji płynie jakiś wniosek i nauka, którą możemy przekazać innym.
Skupmy się na tej wiedzy – czy poprzez swoje doświadczenia nie możemy edukować i przestrzegać innych? Moim zdaniem osoby, które same przeszły przez „piekło danej choroby”, są idealnymi nauczycielami, dzięki którym można lepiej poznać daną chorobę, a także jej objawy i sposoby aby się przed nią uchronić. W jaki sposób można to zrobić? Najprostszym sposobem wydają się być eventy prozdrowotne, na których możemy przedstawić swoje doświadczenia, cierpienia, sposoby dzięki którym daliśmy radę jak i oferować wsparcie mentalne, które jest niezwykle ważne podczas choroby.

Inne wpisy:

eventy-prozdrowotne

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Artystyczna fotografia ślubna

    Artystyczna fotografia ślubna

    Czym jest artystyczna fotografia ślubna? Artystyczna fotografia ślubna polega na robieniu zdjęć parze młodej w jakimś przyrodniczym miejscu, z ładnymi widokami. Jak wiadomo podczas ślubu, para młoda nie będzie pozować do zdjęć, ponieważ ma ważniejsze sprawy na głowie. Ostatecznie więc zdjęcia ślubne mogą nie wyglądać tak, jakby się chciało. Dlatego tez warto umówić się z

  • Nowoczesna fotografia ślubna Gdynia

    Nowoczesna fotografia ślubna Gdynia

    Idealne zdjęcia Większość z nas uważa ślub za jeden z wyjątkowych i najważniejszych dni w swoim życiu. To właśnie w tym dniu stajemy przed drugą, ukochaną osobą i wyznajemy, publicznie przed wszystkimi naszymi bliskimi, jej miłość oraz przysięgamy wierność i uczciwość małżeńską. Jest to wspaniała chwila połączenia dwóch osób węzłem małżeńskim. Dlatego warto zadbać, aby